Lokalizacja sklepu (wcześniej zadzwoń)

Kościeliska 8
03-614 Warszawa

Godziny otwarcia

Pon - Pt 10:00 – 19:00
Sob – 10:00 - 15:00

Porozmawiajmy

578 200 814

511 506 509

Zadzwoń pod numer

 

578 200 814

 

Renowacja podłóg 

Renowacja parkietu Warszawa

Zapytaj eksperta

578 200 814

Tradycyjny parkiet drewniany wykonany jest deszczułek z litego drewna. Wszystkie elementy łączy się na pióro i wpust. Właściwie wykonana podłoga może służyć czasem nawet kilkadziesiąt lat.
Regularne cyklinowanie czy olejowanie przywraca drewnu pierwotny blask.. Renowacja może być wykonana tylko i wyłącznie na klepkach o odpowiedniej grubości. Każde cyklinowanie podłogi zmniejsza grubość drewna. Więc Jeśli parkiet jest już bardzo cienki i uwidaczniają się na nim łączenia, wówczas renowacja nie ma żadnego już sensu. Należy wtedy myśleć o wymianie połogi na nową.
Dlatego zawsze przed renowacją podłogi należy zmierzyć grubość deszczułek i zastanowić się czy renowacja parkietu ma jakikolwiek sens. Jeśli grubość nie przekracza zalecanych 3 mm, to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zamiana podłogi od nowa.
Kolejnym ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o sensie renowacji jest stopień ubytków i zniszczenia ogólnego podłogi.
Jeśli podłoga została kiedykolwiek zalana a drewno zaatakowała pleśń to ich całkowite odnowienie będzie po prostu niemożliwe.
Podsumowując:
Odnowienie parkietu ma sens tylko wtedy kiedy ubytki oraz zarysowanie parkietu są bardziej powierzchowne.
Jeśli ciężko Państwu ocenić stan parkietu a zamierzacie go odnowić lub wymienić na nowy prosimy o kontakt
Nasz specjalista pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.
Efekty naszych prac renowacyjnych możecie Państwo obejrzeć w naszej galerii.

Z wyrazami szacunku
Renowacja parkietu Warszawa
As-parkiet
Zbigniew Rodak

Zadaj pytanie

Obszar działania

Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo, Ostrołęka, Otwock, Ciechanów, Żyrardów, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Sochaczew, Mława, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Wyszków, Ostrów Mazowiecka, Pułtusk, Białobrzegi, Garwolin, Gostyń, Kozienice, Lipsko, Łosice, Płońsk, Przasnysz, Przysucha, Sierpc, Sokołów Podlaski, Szydłowiec, Ożarów Mazowiecki, Węgrów, Zwoleń, Żuromin

Adres sklepu (zadzwoń przed wizytą)

As Parkiet

Kościeliska 8
03-614 Warszawa

Radek : 578 200 814

Zbyszek : 511 506 509

E-mail: podlogi.biuro@gmail.com